21 Ocak 2014 Salı

Flormar Fondöten Fırçası

Merhabalar :)

Sınav dönemi bitip bir de pıtı pıtı gezmelere başlayınca birkaç gün ara verdim.Aradan sonra da bir fırça yazısı yazayım dedim..Ama gezmelere tam gaz devam :)

Flormar'ın bu fırçasını ilk çıktığında koşa koşa gidip almıştım.O zamandan bu zamana hala çok severek kullanıyorum.


Fondöten fırçası dediğine bakmayın bu tür fırçalarla pudra,allık,kapatıcı,aydınlatıcı vs. de kullanabilirsiniz.Yani bu fırçayla birçok ürünü uygulayabilirsiniz.
1 seneye yakın zamandır kullanıyorum.Bugüne kadar dökülen kıl sayısı elin parmak sayısını geçmez.Bu kadar kıl dökmemesini beklemiyordum açıkçası.


Fırçanın kılları sentetik ve oldukça yumuşak.Görüldüğü gibi çok sık kıllara sahip değil.Ama yine de iyi iş görüyor.Akışkan yapılı fondöten,bb kremi gayet güzel yayıyor.Ama katı yapılı ürünler için dağıtması biraz zor.Ayrıca allık uygulaması için de başarılı.
Ürünü uygularken çizgilenme yapabiliyor.Ama bu durum yayma işlemi bittikten sonra geçiyor.Yani yüzünüzde çizgi çizgi kalmıyor.


Sapının kalitesi çok iyi değil.Her an çıkacakmış gibi oynuyor.Hatta sapını bantla tutturup kullananlar bile var :)
Ben aldığımda 17 lira gibi bir fiyattı.Zamanla zamlanmış, şuan sitesinde 26 lira gibi bir fiyata satılıyor.
Yurt dışından fırça almaya cesaret edemeyenler için iyi bir alternatif..
      
 İyi gezmelerr :)En Etkileyici Parfümler

Özgür, duru, romantik, baştan çıkarıcı… Tarzınız ne olursa olsun kısa bir araştırmayla hayalini kurduğunuz parfüme ulaşmanız an meselesi. Parfüm seçiminde notaların tene uyumu ve uyandırdığı duygular kadar şişe tasarımının etkileyici olması da önemli. Parfümünüz bir bütün olarak sizi yansıtmalı. Bu amaçla sizler için en etkileyici parfüm şişelerini derledik.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire, küçük siyah elbisenin fenomen hikayesiyle romantik aynı zamanda yaramaz ve baştan çıkarıcı kadınlara sesleniyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Paco Rabanne Invictus

Sizi erkeklerin yeni güçlü dünyasına çağıran Paco Rabanne Invictus’un tasarımı da kendisi gibi yenilmez!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Marc Jacobs Daisy

Zamanında yaratıcı tasarımıyla FIFI ödüllerini de kazanan Marc Jacobs Daisy, senelere meydan okuyor ve orijinalliğini koruyor. Şişe tasarımı parfümün adı gibi papatya şeklinde ve çok renkli! Enerjik ve cesur kadınların seçimi Marc Jacobs Daisy, meyveli notalarıyla bağımlılık yaratıyor.


Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Roberto Cavalli Just Cavalli

Piton, cam ve metalin birleşimiyle hayat bulan tasarım, Cavalli erkeğinin baştan çıkarıcı karakterini ve tutkusunu yansıtıyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Flower in the Air

Flower in the Air, şişe tasarımında her detayın ne kadar önemli olduğunu gösteren bir diğer parfüm. Çiçeklerin özgürlüğünden esinlenen tasarım, kırmızının enerjisinden yararlanıyor ve kısalığıyla Flower by Kenzo ile arasındaki bağı vurguluyor.

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

Lolita Lempicka Feminine

Lolita Lempicka Feminine, elma şeklindeki tasarımı ve mor rengiyle masallar kadar tutkulu!

Bu ürünü incelemek için tıklayın.

İçlerinden hiçbiri size göre değil mi? Ya da parfümünüzü değiştirmek mi istemiyorsunuz Hepsiburada’da 99,90 TL’den başlayan fiyatlarla alabileceğiniz yüzlerce parfüm modelini inceleyebilirsiniz veya kendi parfümünüzün Hepsiburada.com’daki fiyatına göz atabilirsiniz. Hepsiburada.com’daki parfümler için tıklayın. :)

Bir boomads advertorial içeriğidir.