12 Şubat 2014 Çarşamba

Mim-Blogger Buluşması

Herkese Merhaba..
Ben bu mimleri çok sevdim.Bu sefer de aynı zamanda meslektaşım olan sevgili Bayan Vertigo beni mimlemiş.


Blogunuzun adı?
Vanilyalı dünyam

Hangi ilde yaşıyorsunuz ve semtinizi söyler misiniz?
Normalde Ankara'da yaşıyorum fakat Konya'da okuyorum.İki şehir arasında zikzak çiziyorum.Her iki şehirden de blogger etkinliğiklerine açığım burdan duyurulur:)

Blogger buluşmalarına katıldınız mı?
Hayır daha önce hiç katılmadım malesef.

Bulunduğunuz ilde bir blogger buluşması olsa katılmak ister misiniz?
İsterim tabiki..Blogger buluşmasına katılıp benimle aynı kozmetik dilinden konuşan insanlarla tanışmayı çok isterim.

Sizce bir blogger buluşması etkinliği nasıl olmalıdır?
Herkesin rahat,samimi ve içten olduğu,herkesin birbiriyle konuşmasına rahatça kaynaşmasına imkan sağlanarak gerçekleştirilen bir blogger etkinliği olmalı bana göre.Ayrıntılar da önemli tabi :)

Kısa ve öz bir mim oldu.Mimlediği için Bayan Vertigo'ya teşekkür ediyorum umarım en kısa zamanda bir blogger etkinliğinde bir araya gelip yüz yüze tanışma imkanımız olur..

Ben de bu mimi eğer  yapmak isterse;
Grumpy Witch' i mimliyorum..Bitip Tükenenler#2

Herkese merhaba:)

Hep ürün tanıtmak olmaz,azcık da bitenlerden bahsedelim ama değil mi?

Eveett önce bi herkes yanyana dizilsin bi toplu hatıra fotoğrafı çekelim.Hehh tam öyle gülümseyin çekiyorum :)


Bir de tek tek tanıyalım bitenleri..


Flormar X10 Sculpting Suya Dayanıklı Maskara:Yazın tatilden tatile kullandım artık yapısı bozuldu atıyorum.Fazla suya dayanıklı değil suda akıyor.

Deborah 24 Ore Absolute Volume Maskara:Tek katta bile çok güzel hacim veriyor.İlk 5 rimel listeme kesin girer.Elimdekiler bitince tekrar döneceğim kendisine.

The Balm Schwing Eyeliner:Fırçası,inceliği,siyahlığı iyiydi fakat bununla çektiğim eyelinerların kuyrukları genelde aktı.Kuyruksuz gezdim bunun yüzünden.Tekrar almam.

Essence Long Lasting Göz kalemi:Diğer renklerini de almama neden olan göz kalemi.Yumuşacık sürümü çok kolay ve akmıyorlar uzun süre kalıcılar.

Clean&Clear Sivilce Jeli:Bu çöpe fırlattığım nadir ürünlerden.Sivilce tam çıkmadan dahi sürsem dahi hiçbir etki etmedi.Fazla şans bile verdim ona.Ama o naptı? Yetmezmiş gibi vıcık vıcık oldu.Fazla bile durdun güle güle şekerim.


Lilibe Pamuklar:Genel olarak Lilibe'nin pamuklarını seviyorum ama üstteki 40'lı olanını pek sevemedim.Rossmann'da satılıyor.

Nivea Pure&Natural Action Roll-on:Bu kaçıncı bitirişim bilmiyorum.İçinde pudra,aliminyum,alkol yok.Çok da güzel kokuyor kışın vazgeçilmezi.

Benri Makyaj Düzeltme Çubuğu:Bir ucu yassı bir ucu kulak çubuğu şeklinde.Bittikçe alınanlardan.


Rexona Deodorant Sexy:Kokusu çok güzel yine alınabilir.

Opti-Free Pure Moist Lens Solüsyonu:Fena değildi normal lens solüsyonlarına göre biraz daha nemli tutuyor lensleri.

Neutrogena Deep Clean Tonik:Alkollü ve ağır bir tonikti direk cildimi yakıyordu,pek de bir faydasını görmedim.Bu kadar ağıra gerek yok bence.

Bioderma Sebium Global:Genel olarak sevdiğim bir ürün oldu.Özellikle alnımdaki pütürcüklere etkisi oldu.Yazısı yakında gelecek..

Biten ürünlerim bu kadardı.Bittikçe yazarım yine size :)