2 Ocak 2015 Cuma

Yılbaşı Çekilişim İçin Sayılı Günler..(KAPANDI)


Merhabalar
:)
Blogumda düzenlediğim yılbaşı çekilişinin bitmesine 1 haftadan az kaldı.Bu hediyelere sahip olma şansını elde etmek,çekilişe katılmak için TIK TIK.

2015 Wishlist(Dilek Listem)

Herkese merhabaa
:)
Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyorum.
2014 benim için çok iyi bir yıldı diyemeyeceğim.O yüzden 2015'ten çok bir beklentim yok.Amaann eski yılı, yeni yıl diye kakalıyorlar her sene bize :)
Yeni yıl olur da istekler olmaz mı? Elbette var!
Yeni yılda öncelikle herkes için; sağlık, huzur ve mutluluk istiyorum.Gerisi teferruat aslında..
Ama biz kızların isteği bu kadarla bitmiyor işte.
O zaman benim 2015 istek listemde neler varmış bir göz atalım.Make Up For Ever HD Fondöten
O kadar çok methettiler ki, aklıma kazındı resmen bu fondöten.Şimdilik Clinique fondöteniyle bu isteğimi bir nebze olsun azaltsam da aklıma düştü bir kere.Kurtuluşu yok!

Urban Decay Naked Palet
Yeni yılda bol bol far paleti istiyorum.
Naked paletin de ikincisi, üçüncüsü, basic'si,elektriklisi, bilmem nesi çıktı ama benim aklım yıllardır, ilk çıkan Naked paletinde.Bloglarda gördükçe kalp atışlarım yükseliyor resmen.

Mac Ruj-Russian Red
Kırmızı olsun bizim olsun mantığıyla hareket ederek bu yıl bir kırmızı ruj edinmek istiyorum.Tercihimi de kırmızıların kırmızı,babaların babası; Mac-Russian Red'den yana yapmak istiyorum.

Benefit Set
Benefit markasına merakımı Benefit'in mini boy setleriyle gidermeyi düşünüyorum.En çok beğendiğim de bu set oldu.

Nyx Allık-Taupe
Beyaz tenliler için en uygun kontür allığı olduğunu duyduğumdan beri yana yakıla aradım kendisini.2015'te benden kaçamayacak.

İkea Makyaj Masası
Mezun olduktan sonra kendi evimde rahatça düzenleyebileceğim, herşeyin elimin altında olduğu ,rahatça oturup makyajımı yapabileceğim bir makyaj masası istiyorum.Öğrencilik hayatındaki yarım yamalak düzenden oldukça sıkıldım çünkü.

Kalın Saç Maşası
Sorsan üşengeçlikten yılda 1-2 maşa yaparım ama gene de istiyorum işte.Vloglarda gördüğüm o farklı kalınlıklarda,takılıp çıkarılan maşalara bayıldım.

Anastasia Kaş Ürünleri
Yabancı bloglarda mutlaka rastlamışsınızdır Anastasia ürünlerine.Özellikle kaş ürünleri çok methediliyor.Tabi ülkemizde yok.Anastasia olmasa bile başka markanın, bir kaş jeli yada kaş maskarasını edinmek istiyorum.

Beauty Blender Makyaj Süngeri
Likit ürünleri doğal bir şekilde uyguladığı söyleniyor.Deneyip göreceğiz inşallah(amiiin).

Revlon Lip Butter
Ah şu Revlon ülkemize gelmedi gitti.Ama bu yıl bir atak bekliyorum..
Bu güzel lip butterlarından istediğim renkler bile hazır.Sadece gelmesi kaldı :)

Biraz da kozmetik dışı isteklerimden bahsedelim..

Bu yıl saçlarımın renginde değişiklik yapmak istiyorum.Öyle radikal bir değişiklik yapmaya cesaretim yok, ama bir ombre olsa fena olmaz :)

Son olarak yeni yılda yabancı dilimi geliştirmek, yeni yerler,yeni ülkeler görmek istiyorum.İstiyorum da istiyorummm.Amann beee ne çok şey istiyorummm.

Sizin yeni yıldan istekleriniz neler?