6 Ağustos 2015 Perşembe

En Sevdiğim 10 Makyaj ve Bakım Blogu

Herkese merhabaa
:)

Blogumu açalı 1,5 yıldan fazla oldu ama bir o kadar da öncesinde  kozmetik blogu okurluğum var.Kozmetik bloglarını keşfettiğimden beri sitelerden çıkmaz oldum.Eskiden tabi bu kadar takip etmeyi falan bilmezdim, sık kullanılanlara ekleyip her gün bakardım yeni yazmışlar mı diye.Hey gidi günler hey..


İşte benim severek takip ettiğim, yazılarını hiç kaçırmadığım,yorumlarına güvendiğim kozmetik blogları ve bloggerlar..
(Sitelere ışınlanmak için başlıklara tıklayın).

1.Miskin Kekİlk okuduğum bloglardandır.Çok uzun bir zamandır takip ediyorum.Öyle güzel,süslü,ışıltılı bir blogu, öyle güzel görselleri var ki; girince çıkmak istemiyorum.Aynı zamanda bloggerlar için yazdığı yazı dizisini bayılarak okuyorum.Her seferinde yeni bir şeyler öğreniyorum.Ve daha da öğreneceğimden eminim.Yazılarındaki üsluba gerçekten bayılıyorum.Yeni bloggersanız mutlaka bloguna uğramalısınız..


Yine çok eskiden beri severek takip ettiğim bir kozmetik bloglardan.Sahibesi Başak o kadar tatlı ve sıcak ki; bloga girer girmez o sıcaklığı hissediyorsunuz.Kendisini kişisel olarak tanımasam da mütevaziliğini bloguna yansıtan nadir bloggerlardan benim için.Bir insan hem bu kadar güzel hem de bu kadar mütevazi olabilir mi sorusunun cevabı kendisi.Özellikle saçlarına ve saç bakımı yazılarına bayılıyorum.Ayrıca kendisine yaptırdığı her işlemi hiç gücenmeden ayrıntısı ayrıntısına anlatıyor.Ben yaptırsam bu kadar anlatamazdım herhalde.

Ayrıca instagram sayfasına da mutlaka bakmanızı öneririm.


4.Moda Masalları


Yine çook eskiden beri çok severek takip ettiğim yorumlarına güvendiğim bir blog.Yorumlarını oldukça dikkate aldığım nadir bloggerlardan.Oldukça dürüst buluyorum, severek ve güvenerek okuyorum. 

Youtube sayesinde tanıdığım yorumlarını samimi bulduğum blogger ve youtuberlardan Görkem.Ürün yorumlarındaki açıklığını çok seviyorum.Kendisi yine güvendiğim yorumlarına,ürün incelemelerine önem verdiğim bloggerlardan.
Ayrıca youtube kanalına muhakkak abonesinizdir diye düşünüyorum.
Yine eskiye dayanan kaliteli bloglardan.Ne varsa eskilerde var sanırım.Ürün görselleri ve incelemeleriyle kalitesini gerçekten hissettiriyor.


7.Bakım Blog

Adı gibi bakım denince ilk akla gelen bloglardan.Ürün incelemelerinde detaya kadar inmesi sayesinde,ürün size uygun mu değil mi şıp diye anlıyorsunuz.Yine güvendiğim, yorumlarına değer verdiğim bloggerlardan.
8.Mor Menekşe
Diğer bloglar gibi yorumlarını severek okuduğum eski bloglardan.Hiç unutmam The Balm'ın Frat Boy allığı yazısını okuyarak karar vermiştim almaya :)


9.Kozmetik Aşığı


Blogumu ilk açtığım zamanlardan tanıdığım, tanıdıkça çok sevdiğim, kendime çok yakın bulduğum bir blogger sevgili Ezgi.Oldukça arkadaş canlısı olduğunu yazılarındaki kankitellalar hitabıyla da anlayabilirsiniz.Bir çok yazısını gülerek okuyorum.Siz de okuyun siz de gülün anacım :)


10.Beautybysyln


Makyajlarına resmen bayıldığım, makyajı bana en çok hitap eden blogger İncecik eyeliner'ın da ustası bana göre.Yaptığı makyajlar için youtube ve instagram hesabına bir göz atın derim ben :)


Sevgiler...