4 Aralık 2015 Cuma

The Balm Mont Balm Far Paleti

Herkese merhaba
:)
The Balm'dan bu son paletim başka almayacağım deyip, yeni palet çıkınca ama bu farklı diyerek kendini ikna edenler sizin için geliyor bu parça, radyonuzun sesini açın :))

Biliyorum bu palet de son olmayacak ama içimde gram pişmanlık yok yine olsa yine alırdım :)


Palet 4 adet güzel mi güzel fardan oluşuyor.Bütün paletlerinde olduğu gibi her farın bir ismi var.
Bu paleti seçmemdeki en büyük etmenler; bütün farların kullanışlı ve çok pigmentli olması.Hani bir palet alırsınız bir ikisini kullanırsınız sadece o farlar biter,gerisi kalır.Ama bu palet için öyle bir şey söz konusu değil.Hem gece hem gündüz makyajı bu ufacık tefecik paletle yapılabiliyor sevgili palet severler.


Benim bu paleti nasıl kullandığıma gelirsek; Cortina rengini tüm göz kapağıma uyguluyorum. Üzerine Whistler rengini (bence paletin yıldızı) göz kapaklarımın yarısına kadar sürüyorum.Aspen rengiyle de katlanma bölgesine bir güzel gölge yapıyorum.Zermatt rengini de kesik uçlu bir fırçayla eyeliner çeker gibi sürüyorum.Oldu mu size cillop gibi göz makyajı :)Renklerin ne kadar canlı ve pigmentli olduğunu tekrar söylememe gerek yok herhalde.


The Balm Mont Balm ülkemize geleli çok olmasına rağmen neden daha önce almadım diyerekten ufak bir serzenişte bulundum.Neyse efenim geç olsun güç olmasın.

Normalde 35 tl civarı ama napıyoruuzzz? Tabiki Gratis indirimini yakalayıp öyle alıyoruzz :P

Sevgiler..