18 Aralık 2013 Çarşamba

Lush Alışverişim

Merhabalar:)


Bugün sizlere  Lush alışverişimden bahsedeceğim.Aslında bu alışveriş birkaç ay önce yapıldı fakat yazmak bugüne kısmetmiş.
Alışverişimin fotoğraflarını bulamadığım için fotoğraf koyamacağım anlayışınız için teşekkürler..

Lush; Amerika'dan ithal edilen benim de çok sevdiğim bir marka.Ürünleri el yapımı,taze ve organik.Fakat bütün ürünlerinin tamamen doğal olduğunu söyleyemeyiz..İnternet sitelerinde online alışveriş olsa da ben bir kere de olsa Lush mağazasına girip o atmosferi yaşamaya kararlıydım.Kararlıydım diyorum çünkü Lush'ın  Ankara'da sadece 2 tanecik mağazası var ve ikisi de bana çok uzak.

Veee en sonunda yataktan kalkıp " ben oraya gidicem arkadaş" dedim ve Gordion AVM 'deki mağazasına gitmek üzere düştüm yollara..2 otobus değiştirdim ve neredeyse 1.5 saat yol gittim.
Mağazanın önüne geldiğimde çok heyecanlıydım..İçeri girdiğimde ise güzel kokular  ve güler yüzlü mağaza çalışanı karşıladı beni..

Çalışanlar gerçekten çok ilgiliydiler.Ne sorsam yanıtladılar.Merak ettiğim birçok şeyin ben istemeden testerını verdiler.Hiç yoktan bi 6-7 testerla eve döndüm:) Aslında "American Cream" saç kreminin de testerını isteyecektim fakat iç sesimin  "eee abartma istersen" sözüne kulak verdim :)
Diğer denemek istediğim taze yüz maskeleri kısa süreli bir sıkıntıdan dolayı ellerinde yoktu.Dolasıyla testerını da veremediler.

Beni etkileyen bir önemli şey de çalışanın merak ettiğim duş kremini hemen oracıkta bulunan lavaboda elime deneyip yıkayıp kurulaması oldu.Yani ben parmağımı bile oynatmadan ellerim yumuşacık oldu :)

Kısacası Lush markası çok özel ve kendi gibi müşterilerini de özel hissettiren bir marka.Yolunuz düşerse mutlaka bir uğramanızı öneririm.Bana hak vereceksiniz..


Hepinize mis kokulu günler diliyorum...