16 Temmuz 2014 Çarşamba

Rimmel Colour Rush Kalem Ruj-Give Me a Cuddle

Herkese günaydın
:)
Çıktığından beri deli gibi kullandığım, hatta ikincisini alacağım Rimmel'in bu güzel kalem rujundan bahsedeceğim.


Artık bu tarz nemlendirici özellikteki kalem rujları neredeyse her marka çıkardı.Daha önce Loreal'in bu tarz kalem rujunu şurada yazmıştım.Yapısı o kadar yumuşak ki yağ gibi kayıyor adeta dudakta.Oldukça kolay sürülüyor.O kadar kolay ki sürmek sadece saniyelerimi alıyor.
Nem vermesi fena değil ama dudakları çok kuru olanları tatmin etmeyecektir.
Yapısı mat değil,ıslak bir bitiş sunuyor.İçerisinde ışıltı,sim yok.
Kokusu muhteşemm buram buram vanilya kokuyor.
Rengi çok tatlı bir pembe.Ne cırt ne de soluk.Bana göre rengi tam kararında.
Bende tek sürüşte rengini veriyor fakat koyu renk dudaklara sahip olanlarda 2-3 katta rengini verir diye düşünüyorum.


Siz de biliyorsunuz ki nem veren,balm tarzı rujlar dudakta pek kalıcı olmazlar.Ama bu kalem ruj şaşırtıcı bir şekilde diğer  kullandığım balm rujlara göre çok daha kalıcı.
Tek bir kötü özelliği var o da; nem vermesine rağmen dudak kusurlarını gösteriyor olması.Dudak çatlaklarını ve çizgilerini  belli ediyor malesef.Altına iyi bir nemlendirici balm sürürek yada iyi bir peeling yaparak bunun bir nebze önüne geçebilirsiniz.


Kısacası dudak kusurlarını belli etmese 10 numara 5 yıldız bir kalem ruj olurmuş.Ama yine de yapısı,kokusu,rengi,kalıcılığı ve pratikliğiyle makyaj çantamdan çıkarmadığım bir ruj oldu.Yaz boyu da seve seve kullanmaya da devam edeceğim.Dudak kusurlarını sorun etmiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Ben 2.rengini almayı düşünüyorum.
Rimmel london Colour Rush Balm'lar Watsons'ta 16 tl'ye satılıyor.

Sevgiler..