9 Mart 2015 Pazartesi

Zaman Değişir, Ama Büyük Gözlerin Modası Asla Değişmez!
Geçmişten günümüze, zaman içinde moda ve güzellik kavramları çok değişti, her dönemin favori giyim, makyaj ve saç tarzları oldu fakat büyük gözlerin güzelliği zamandan hiç etkilenmedi, güzellik değerini her zaman korudu...
Oriflame, gözleri %30 oranında açan ve böylece daha büyük görünmelerini sağlayan yeni ürünü The One Eyes Wide Open maskara ile 1950’lerden günümüze, hatta geleceğe uzanan keyifli bir oyun uygulamasıyla sizleri büyük gözlerin odak nokta olduğu bir güzellik yolcuğuna çıkarıyor. Zamanda yapacağınız bu yolcukta ise en büyük sürpriz markanın yeni yüzü Ezgi Mola’nın size eşlik etmesi.

İlk adımda Ezgi Mola’nın farklı tarzlardaki fotoğraflarını doğru dönemler ile eşleştirmeniz gerekiyor. Ardından yolculuk etmek istediğiniz yılı seçiyorsunuz. Devamı sürpriz! Zamanda yolculuk etmekten keyif alacağınıza eminim. Üstelik bu yolculuğa çıkanlar Ezgi Mola ile tanışma şansına sahip oluyor. Birbirinden güzel Oriflame ürünlerinden oluşan hediye paketleri ve maskara da cabası!
Bu keyifli uygulamaya Oriflame Türkiye’nin Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://zamansizgozler.com/
Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bordu Ruj-Dudak Kalemi Önerisi(Rimmel Kate Moss-30)

Herkese merhaba
:)

Rimmel'in Kate Moss rujlarını almayan kaldı mı? Hayır kaldıysa hiç vakit kaybetmeden gitsin alsın ondan dedim :)
Daha önce Kate Moss rujların 101 ve 07 numarasını şuracıkta tanıtmış idim.
Bugün ise yine çok sevilen renklerinden (gerçi bütün renkleri seviliyor) 30 numaralı rujundan bahsedeceğim.
Ben koyu,siyaha çalan bordolardan çok daha açık, vişne çürüğüne yakın bordoları seviyorum,Yana yakıla istediğim bordo ruju arayayım derken kış geldiii geçti.Ama sonunda istediğim ruju buldum.Ne demişler geç olsun güç olmasın :)


Rengi tam da istediğim gibi; vişneye çalan bir bordo.
Yapısı mat değil, dudağı kurutmayan cinsten.Hatta nemlendirme özelliği var bile diyebilirim.Kolay uygulama sağlıyor.
Kalıcılığı orta derece, 3-4 saat dayanıyor.

Bordo ruju bulmuşken bir de ona uygun dudak kalemi almak lazım tabi.Rujun en yakın bulduğum dudak kalemi Flormar Waterproof dudak kalemlerinden 218 numarası oldu.
Ayy ikisi çok yakıştı birbirine.Tü tü tüüü :)


Dudağımda kırmızımsı çıkmış ama normalde daha bordomsu (o nasıl oluyosa).


Fiyatı indirimsiz 13-14 tl arası.Bu fiyata alınabilecek en güzel rujlardan.Siz de benim gibi vişne-bordo bir ruj arıyorsanız; bu ruja bir şans verin derim.

Rimmel London markasını Watsons'larda bulabilirsiniz.

Sevgiler..