1 Aralık 2014 Pazartesi

Bitengiller#8

Merhabalarrr :))

Ah bu sınavlar yok, mu hep açıyor aramızı.Neyse ki bitti de kurtuldum.Amaann hayat da bir sınav değil midir dostlarım :))
 
Yazılarımın neredeyse %10'unun bitenler yazısı olduğunu farketmemle, tüketim canavarı olduğum kanısına varmam bir oldu :) Bitir babam bitir sonu yok ki bunun :)
 
Önce neler bitmiş topluca bir göz atalım.

 
İyice baktınız mı? Baktıysanız siliyorum, aman geçiyorum.


1.Palmolive Termal Spa Duş Jeli:Bir önceki bitenler yazımdan tanışık olduğunuz için kısaca özet geçiyorum.İçerisindeki ölü deniz mineralleriyle azcıcık da olsa peeling yapıyor.İnanılmaz ferah bir kokusu var.Duşta kendimi serin okyanus sularında gibi hissediyorum.

2.Bio True Lens Solüsyonu:Bitenlerde görmekten sıkıldığınız bir klasik.Tamam tamam bu sonn bi daha koymayacağım :)
 
3.Organix Biotin&Kolajen Şampuan:Gönül isterdi ki bu yorumun sonuna bir "yazısı için tık tık" olsun.Amaa nerdeee..Yazısı hala taslaklarda yazılmayı bekliyor.Napiim ama son damlasına kadar bitmesini bekledim yorumlamak için.Artık bittiğine göre yazısını yazayım(ee bi zahmet).
 
4.Benri Aseton:Benri'nin asetonlarından genel olarak memnunum.Ama çileklisi yapış yapış bir his veriyor.Sevmedim.
 


5.Bioderma Sebium Akn(tester):Kaşındırmaktan ve ciltte pul pul soyulmaktan başka bir işe yaramıyor.
 
6.Essence My Base Aydınlatıcı:Bunu size nostalji olsun diye koydum.Essence'in 2 yıl evvel çıkardığı koleksiyonundan çok meşhur olan bir parçaydı.Geçenlerde mıntıka temizliği yaparken buldum.Yapısı tabiki bozulmuş, pombaya bastığınızda pıççkk diye ses geliyor.Burdan Essence'e sesleniyorum My Base'a sahip çıkalım.
 
7.Arko Gliserinli El Kremi:Tartışmasız en sevdiğim el kremim.Yapısını ve kokusunu çok seviyorum.
 
8.Essence Long Lasting Göz Kalemi-Hot Chocolate:Her zaman stoğumda bir tane bulundururum.Ama bu sefer hazırlıksız yakalandım.Bittikçe aldığım nadir göz kalemlerinden.Ayrıntılı yazısı için tık fık.
 
9.Maybelline Color Tattoo-On And On Bronz:Kendisini ne kadar çok sevdiğimi dibinin görünmesinden anlayabilirsiniz.3 yıldır en sevdiğim krem farım olma zevkini kimseye tattırmadı.Nasıl güzel bir rengi var, nasıl kalıcı anlatamam.Ne zaman sürsem iltifat aldım.Bence her makyaj koleksiyonunda olması gereken bir krem far.Yenisini en kısa zamanda alacağım.
 
 

10.Benri Kare Pamuk ve Kulak Çubuğu:Benri pamuklardan sıkıldım artık başka pamuklara yelken açacağım.Kulak çubuğunu da makyajımı düzeltmek için kullandım.
 
11.Cala Makyaj Temizleme Mendili-Aloe Vera:Diğer çeşitlerini de kullandım ama en çok bundan memnun kaldım.Yine bittikçe aldıklarımdan.
 
Eveett bir bitengiller yazısının daha sonuna geldik.Bir sonraki yazılarda görüşmek dileğiyle.Özleyin beni anacım :))


GRİ VE SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE; RENKLİ LENSLERLE RENK KAT!!!

 
Alcon AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; gri kış günlerinde bakışlarınıza renk katarak, ortamı ısıtmanıza yardımcı olacak.
Göz bakımında dünya lideri Alcon tarafından üretilen ve güzellikle konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanan AIR OPTIX® COLORS renkli lensler; kış günlerinin gri havasını dağıtmamıza yardımcı olacak.
Parlak Mavi, Mavi, Gri, Gümüş Gri, Zümrüt Yeşili, Yeşil, Ela, Bal Rengi ve Kahverengi ile 9 renkten oluşan geniş bir yelpaze sunan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; “3’ü 1 arada” teknolojisi ile doğal ve canlı bakışlara sahip olma imkanı sunuyor.
Koyu bordo ve koyu kırmızı rujlu dudakları; sadece bolca maskara kullanarak öne çıkartan bu kışın makyaj trendinde; AIR OPTIX® COLORS kontak lensler ile sade ama aynı zamanda baştan çıkarıcı bir etki yakalamak mümkün olacak.
Silikon hidrojen yapısı ile lens içinden 6 kata kadar daha fazla oksijenin geçmesine izin vererek, gözlerin maksimum düzeyde nefes alabilmesine olanak sağlayan AIR OPTIX® COLORS kontak lensler; renkli bakışlara baştan çıkarcı bir doğallık ekliyor.
Alcon tarafından nefes alma özelliğiyle, güzellik ve konforu aynı anda sağlayacak şekilde tasarlanmış AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerinden; numaralı ve numarasız olarak edinmek mümkün.
*Göz kontrolü ardından reçete ile satışa sunulan AIR OPTIX® COLORS renkli lenslerin, 1 ay süreyle günlük olarak kullanılması öneriliyor. AIR OPTIX® COLORS kontak lensleri; her bir eşsiz rengin, kullanıcının kendi göz rengiyle hafifçe karışmasına izin veren, irisin ince renk farkını taklit eden çığır açıcı üçü bir arada FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ile üretiliyormuş. FreshLook® COLORBLENDS® teknolojisi ayrıca göz ile renk etkileşimini azaltmak için rengi lens malzemesi içinde muhafaza ediyor.
*AIR OPTIX® COLOR kontak lenslerinin uygunluğu için göz doktorunuzu ziyaret etmek zorunda olduğunuzu da unutmamakta fayda var.
AIR OPTIX® COLORS kontak lensler hakkında daha detaylı bilgi almak için; 
Bir boomads advertorial içeriğidir.