4 Temmuz 2014 Cuma

Max Factor False Lash Effect RimelHerkese merhabalar
:)

Stajımın ani bir yoğunluk ve yoruculukla başlamasından dolayı blogumla fazla ilgilenemedim.Daha da ilgelenemeyeceğim gibi gözüküyor :/ Bu nedenle bloguma düzenli yazı giremeyeceğim ama elimden geldiğince sizlerle olacağımdan emin olabilirsiniz.

Gelelim bugünkü rimelimiz olan Max Factor False Lash rimele.Bendeki siyah ambalajda olanı.Zaten en çok beğenileni de bu rimeli.


İndirimde yakalayınca rengine bakmadan heyecanla sepete atıverdim.Eve geldiğimde ise renginden dolayı ufak bir tedirginlik yaşadım.Çünkü hiç kahverengi rimel kullanmadım.


Kullandığımda ise tahmin ettiğim kadar kahverengi durmadı.Ne siyah ne kahve ikisinin arasında bir renk.Hatta dikkatli bakılmadığında kahve-siyah olduğu anlaşılmıyor bile.Oldukça doğal duruyor.


Fırçası plastik.Fırçanın şekli diğer rimellere nazaran biraz daha farklı.Oldukça sık ve kısa uzantıları ilerledikçe kısalan yapıda.Bu sayede en kısa kirpikleri bile kavrıyor.


Rimel kirpiklerime hem uzunluk hem de dolgunluk veriyor.
Yapısı ne ıslak ne kuru,tam ortası.Bence olması gereken kıvamda.
Yapısı yoğun olduğundan çıkarması normal rimellere kıyasla daha zor.Yağ bazlı temizleyicilerle çıkarmanızı öneririm.
Akmıyor.Çok çabuk sabitleniyor.Bu özelliğiyle benim gibi lens kullananlara tavsiye ederim.
Kısa,seyrek kirpiklilerin de sevebileceğini düşünüyorum.Çünkü kısa kirpikleri bile kavrayabilen bir yapısı var.
Rengi siyah-kahve olduğundan günlük kullanıma uygun, oldukça doğal duruyor.
Yanlız anlamadığım bir şekilde çok çabuk azaldı.Bereketli bir rimel değil.
Fotoda anlaşılacağı gibi çok az dökülme yapabiliyor.Fotodaki tek kat uygulanmış hali ancak 2. kattı da rahatlıkla sürebilirsiniz, fazla topaklanma yapmıyor.

Normalde fiyatı 35-40 tl civarında, ben indirimde 20 tl'ye almıştım.Yine indirimde bulursam siyah olanını almayı düşünüyorum.Siz de indirimde yakalarsanız mutlaka bir şans verin derim.

Sevgiler..
4 yorum:

 1. Çok hoş duruyor. Kahvelik neredeyse hiç belli olmuyor. Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Evet kahvelik belli bile olmuyor çol doğal duruyor :)

   Sil
 2. Fırçası tam benlikmiş okurken her şeye işte bu dedim ammaa dökülme yi görünce hepsini sildim:/ bi rimelde en tahammül edemediğim şey sanırımgöz altına nokta nokta dökülmüş olması:( Rengi hiç siyah kahve gibi durmuyo oldukça güzelmiş. Stajında kolay gelsin tatlıım=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fırçasına ben de bayılıyorum kirpikleri uzatması harika ama minik minik dökülebiliyor işte :/ Çok sağol canım benim iyi dileklerin için :))

   Sil

"YAZIN YAZIN HİÇ ÇEKİNMEYİN. YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ "